تبلیغات
.
.
31 فروردین 90

 

تلاش ما برای احیا و بازسازی تمدن اسلامی و اصلاح وضع کنونی جهان، صرفا یک وظیفه در کنار سایر وظایف و مسئولیت ها نیست.مجاهده و قیامی است برای یکی از قدیمی ترین و مقدس ترین آرمان ها و اهداف انبیای الهی، یعنی تشکیل جامعه ی عدل جهانی به رهبری موعود الهی، حضرت مهدی (عج).

شاید کسانی در یکی دو قرن گذشته می پنداشتند که بشریت به کمک علم و دانشی که به دست آورده است، بی نیاز از تعالیم خداوند، زندگی خود را به سوی بهروزی و سعادت سامان خواهد داد، اما اکنون، در ابتدای قرن بیست و یکم، روشن شده که چنین پنداری ساده اندیشانه بوده است.دیدیم که انسان امروز، با تمام پیشرفتی که در علم و فن آوری کرده و دستاورد فراوانی که در تسهیل شیوه ی زندگی به دست آورده، همچنان از رسیدن به بزرگ ترین آرزوهای خود بازمانده است.

جامعه ی بشری، امروزه تشنه تر از هر زمان، به دنبال عدالت و مساوات است و از تبعیض و بی عدالتی رنج می برد و بیش از هر زمان، از بی هدفی و بی آرمانی در اضطراب به سر می برد و در جست و جوی سعادت، خوش بختی واقعی و آرامش درونی است.

مسئولیت رساندن پیام رهایی بخش اسلام، امروزه بر دوش ماست.فردای انسان ها، به آگاهی، ایمان، همت و عزم راسخ ما برای ایفای نقش منحصر به فرد خود در جهان امروز بستگی دارد. در حالی که جهان به دهکده ای کوچک تبدیل شده و آدم ها در نزدیک ترین ارتباطات با یکدیگر قرار گرفته اند، تلاش ما برای رساندن پیام حق، به انسان های دیگر فرصت می دهد حقیقت را دریابند و امید به آینده پیدا کنند.

 

موضوع مطلب : برنامه ای برای فردا,
برچسب ها : برنامه ای برای فردا,فردای روشن,احیا,بازسازی,تمدن اسلامی,اصلاح وضع کنونی جهان,وظیفه,مجاهده,قیام,آرمان,اهداف انبیای الهی,رهبر,رهبری,حضرت مهدی,عج,رساندن پیام رهایی,رساندن پیام,آرامش درونی,منحصر به فرد,
ارسال شده توسط سید علیرضا حسینی در ساعت 09:20 ق.ظ | آوای شما ()

درباره آوای دین
"تجلی گه خود کرد خدا دیده ی ما را...در این دیده درآیید و ببینید خدا را"
بسم الله.با سلام.آرزوی وبلاگ آوای دین این است که شما بازدید کنندگان عزیز بهترین استفاده رو از مطالب و امکانات سایت ببرید و برای مدیر آوای دین دعای خیر کنید.این وبلاگ مجهز به امکانات فراوان مذهبی می باشد که با همکاری سایت عاشورا این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.آوای دین امیدوار است بهترین لحظات را در کنار ما داشته باشد.
یا حق
ایمیل آوای دین
منوی اصلی
موضوعات آوای دین
آرشیو آوای دین
نویسندگان آوای دین
ابر برچسب های آوای دین
آمار آوای دین
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
دانشنامه مهدویت
وصیت نامه شهدا
احادیث تصادفی
تدبر در قرآن
دانشنامه سوره های قرآن
امکانات آوای دین
جستجوگر آوای دین

همکاران آوای دین
همکاران آوای دین
آخرین مطالب آوای دین
دعای فرج
زیارت عاشورا
دعای عظم البلا
ذکر کاشف الکرب
ذکر ایام هفته
اوقات شرعی
تاریخ نگار آوای دین
ساعت آوای دین
لوگوی همکاران آوای دین
پشتیبانی آوای دین